معاون آموزش‌های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی هرمزگان معرفی شد.

معاون آموزش‌های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی هرمزگان معرفی شد

با حضور رئیس دبیرخانه هیئت امنا و جمعی از مسئولان دانشگاهی و  با حکم سیدمحمد بطحایی معاون آموزش‌های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی، مرتضی باوقار به‌عنوان معاون آموزش‌های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان معرفی و از خدمات احسان محمدی‌نژاد تجلیل شد.

رئیس دبیرخانه هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان در این مراسم با اشاره به نقش تغییر و تحولات اداری برای رسیدن به تکامل و توسعه پایدار اظهار کرد: اساس توسعه بر پایه تغییر و تحولات رقم می‌خورد و هر جایی که توسعه‌ای انجام شود در کنار آن تغییر مدیریت نیز امری عادی و مرسوم است.

محسن دهقانی خدمت به جامعه را در هر مسئولیتی مهم خواند و افزود: باید در راستای استفاده از فرصت‌های پیش رو برای انجام خدمات صادقانه مصمم باشیم و تا زمان قبول مسئولیت بر این مهم پافشاری کنیم تا زمینه توسعه را با خرد و اندیشه جمعی فراهم سازیم.

معاون آموزش‌های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی هرمزگان معرفی شد

وی ادامه داد: تاکنون در معاونت سما در حوزه مدارس و دانشکده فعالیت‌های بسیار چشمگیر و خوبی انجام شده و این نتیجه حاصل تلاش و کوشش‌های انجام‌شده با تشریک مساعی و مدیریت مدبرانه بوده است که امروز باید با همین قدرت ادامه یابد.

رئیس دبیرخانه هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان با قدردانی از احسان محمدی‌نژاد در طول زمان خدمت در سمت معاون آموزش‌های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی هرمزگان، مرتضی باوقار را به این سمت معرفی و حکم معاون آموزش‌های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی و رئیس سازمان سما را به وی ابلاغ و بیان کرد: امروز نگاه و نوع حرکت رو به رشد حاکم بر دانشگاه آزاد اسلامی به‌ویژه در حوزه معاونت آموزش‌های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی تحسین‌برانگیز است که باید از این فرصت استفاده بهینه را برای مهارت‌آموزی در دستورکار قرار داد.

سمای هرمزگان از لحاظ مالی،آموزشی و مهارتی در نقطه خوبی قرار گرفته است

معاون سابق آموزش‌های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان هم در این مراسم به تشریح عملکرد خود پرداخت و عنوان کرد: در سال‌های مدیریت اینجانب، حوزه معاونت سما چه از لحاظ مالی و چه از لحاظ آموزشی و چه از لحاظ فعالیت‌های مهارتی در نقطه خوبی قرار گرفته است و کسب عنوان‌های مختلف کشوری در بخش‌های مختلف، خود گویای این مطلب است.

معاون آموزش‌های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی هرمزگان معرفی شد

احسان محمدی‌نژاد هوشمندسازی مدارس سما و دادن خدمات ویژه در ایام کرونا به دانش‌آموزان را از دیگر کارهای برجسته در حوزه مدارس سما نام برد و توضیح داد: مدارس سما در سراسر استان توانسته‌اند به یک برند پرطرفدار مبدل شوند که این موفقیت حاصل تلاش همکاران  در حوزه مدارس سما بوده است.

وی با قدردانی از همه همکاران معاونت سما بیان کرد: تمام موفقیت‌ها، پیشرفت‌ها و نتایج حاصل‌شده را مدیون و مرهون خدمات و تلاش‌های همکاران می‌دانم و از همه آنان قدردانی و تشکر می‌کنم.

سما را به سمت توسعه پایدار پیش خواهم برد

معاون جدید آموزش‌های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان هم در این جلسه با تشریح برنامه‌های خود یادآور شد: از همه عزیزانی که با انجام تلاش‌های چشمگیر در این حوزه فعالیت کرده‌اند، قدردانی می‌کنم و امیدوارم بتوانم برنامه‌های نیمه‌تمام را تمام و با برنامه‌ریزی جدید این حوزه را به سمت توسعه پایدار پیش ببرم.

معاون آموزش‌های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی هرمزگان معرفی شد

مرتضی باوقار تأکید کرد: برای حصول موفقیت نیاز است تا با همدلی، همراهی و همگامی همه با هم برای رسیدن به هدف تلاش کنیم و خدمت به جامعه را از وظایف اخلاقی و شرعی خود بدانیم.

در پایان این جلسه با اهدای لوح سپاس از احسان محمدی‌نژاد قدردانی و حکم معاون آموزش‌های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی و رئیس سازمان سما به مرتضی باوقار ابلاغ شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *